top of page
2_edited.png
2_edited_edited.png

ZDARMA i-UČEBNICE FLEXIBOOKS

Nekupujte zajíce v pytli a seznamte se ZDARMA s elektronickou verzí učebnice MATEMATIKA PRO KAŽDÉHO ŠESŤÁKA A ŠESŤAČKU. Stačí kliknout na tlačítko „ZAPŮJČIT ZDARMA i-UČEBNICI“ a zažádat o bezplatnou zápůjčku na 31 dní. Můžete prolistovat nejen učebnici, ale i navazující pracovní sešit a příručku učitele. Aktivační kód s platností do 30. 9. 2024 zašleme obratem na Vámi zadaný e-mail.

jednička.jpg
2_edited.png
2_edited_edited.png

ZDARMA TIŠTĚNÉ UČEBNICE PRO CELOU 6. TŘÍDU

Přesvědčili jsme Vás, že tato řada je to pravé pro Vás i Vaše žáky? Skvělé! Pak máme dobrou zprávu – šestý ročník učebnic od nás dostanete ZDARMA

Stačí, když nakoupíte alespoň 15 pracovních sešitů, a učebnice ve stejném počtu dostanete ZDARMA. Žádné háčky v tom nehledejte, chceme pomoci v době omezených ONIV, aby se děti mohly učit z kvalitních moderních učebnic. Stačí níže kliknout na tlačítko „AKCE UČEBNICE ZDARMA“, pod kterým se skrývá balíček pracovního sešitu a učebnice, objednat a zaplatíte jen hodnotu pracovních sešitů

Navíc Vám přibalíme i interaktivní učebnici, interaktivní pracovní sešit a tištěnou sadu pro učitele (učebnice + pracovní sešit + příručka učitele). Zakoupit alespoň 15 balíčků se tedy opravdu vyplatí.

Vybírat můžete ze dvou balíčků, které se liší pracovním sešitem

 

  • Sešit MATEMATIKA PRO KAŽDÉHO má nižší rozsah, a je tedy snazší během roku zvládnout všechny úlohy, ale navíc obsahuje úlohy doplněné prací s tabulkovým procesorem. 

  • Sešit MATEMATIKA S NADHLEDEM má vyšší rozsah, a je tedy vhodný pro ty, kdo raději více procvičují na papíře.  
     

Oba sešity jsou rozšířeny o stovky online cvičení a testů ZDARMA na Škole s nadhledem.
 

Akce platí do 30. 9. 2024.

AKCE UČEBNICE ZDARMA
Akce zdarma učebnice
bottom of page