top of page
2_edited.png

HYBRIDNÍ PRACOVNÍ SEŠIT

ZA MÉNĚ PENĚZ VÍCE MATIKY!

Pracovní sešit MATEMAMATIKA PRO KAŽDÉHO je nedílnou součástí učebnice, neboť nabízí širokou zásobu procvičovacích úloh tří úrovní náročnosti. Při jeho tvorbě jsme na základě Vašich ohlasů snížili rozsah tištěné části pracovního sešitu, abyste jej lépe zvládli s dětmi během roku celý vyplnit. Redukce rozsahu však není na úkor kvality! Vytvořili jsme nová interaktivní cvičení a opakovací procvičovací listy k vytištění jako online doplňky zdarma na www.skolasnadhledem.cz.

Novými sešity jsme tak vyšli vstříc i přání rodičů šetřit záda jejich dětí a snížit prodejní cenu a přitom nabídnout dostatečně pestrou zásobu procvičování včetně nových úloh řešených s využitím Excelu.

STRUKTURA PRACOVNÍHO SEŠITU

Každá kapitola v pracovním sešitě nabízí rozšiřující procvičování od jednoduchých po náročné. Symboly u vybraných úloh označují různé typy úkolů a pracovních aktivit, a pomohou tak dětem usnadnit orientaci v sešitě.

Stejně jako učebnice je i pracovní sešit hybridní. Rozšiřující online cvičení a testy s okamžitou zpětnou vazbou na Škole

s nadhledem naleznou děti v zápatí každé strany pod jedinečným číselným a QR kódem.

V zápatí je též uvedena sebehodnoticí škála, kde si děti mohou označit smajlíka podle toho, jak se domnívají, že se jim dařilo na dané stránce plnit úkoly.

Jako učitelé dobře víte, co dělá dětem v matematice problémy. My také. Díky rozsáhlé databázi online cvičení na www.skolasnadhledem.cz máme možnost je průběžně analyzovat a upravovat.

bottom of page